DIETA ODCHUDZAJĄCA


kolo6 dieta

Dieta mojego autorstwa składa się z różnorodnych i smacznych produktów. Znajdują się w niej owoce, warzywa, ale też dobrej jakości białko (białe, czerwone mięso, jaja, ekologiczny nabiał, soczewica, tofu, fasola, orzechy, nasiona). Organizm potrzebuje też węglowodanów - najlepiej w formie surowej i rozgotowanej (50:50).

Niezbędny jest także zdrowy tłuszcz - bez którego gospodarka hormonalna, tak ważna w procesie odchudzania, nie funkcjonuje prawidłowo.

Wykorzystując indywidualnie dobraną ilość rozgotowanego błonnika - możemy kontrolować wypełnienie żołądka i zmniejszać jego objętość, co pozwoli nam zdecydowanie mniej jeść - dokładnie tyle, ile potrzebuje organizm.

dietaprzedpo

W diecie stawiamy duży nacisk na produkty niezbędne dla wzmocnienia naturalnych procesów spalania tkanki tłuszczowej - będą to zarówno zioła, białko, rozgotowany błonnik prebiotyczny, przyprawy, koktajle błonnikowe, soki warzywne, jak i izotonik domowej roboty, czy mieszanki odżywcze.

Dieta wzbogacona jest o 2 dniowe przerywniki: posty warzywno-błonnikowe/sokowe, które stosujemy zgodnie z zaleceniami. Post pozwala oczyścić przewód pokarmowy, dostarczyć składników odżywczych, a także usprawnić pracę żołądka - co przełoży się na efektywniejsze trawienie, usprawnienie wchłaniania i przyśpieszenie metabolizmu.

piggy bank
CAŁKOWITY KOSZT DIETY ODCHUDZAJĄCEJ
WYNOSI 149 ZŁOTYCH

Kliknij, aby zamówić dietę


CO ZAWIERA USŁUGA

fooduslugi1JADŁOSPIS
Dieta na 14 dni z wymiennymi posiłkami, którą stosujemy przez 1-2 miesiące. 
post
CYKLICZNE 2-DNIOWE POSTY 
Zastosowanie w ściśle określony sposób 2-dniowych postów pozwala odciążyć przewód pokarmowy, usprawnić trawienie, jak również oczyścić organizm z uwalnianych z tkanki tłuszczowej toksyn - pozwoli to uniknąć efektu jo-jo.
cookbook
ZDROWE PRZEPISY
Przepisy na zdrowe, odżywcze, lekkostrawne i naprawdę smaczne dania nieobciążające przewodu pokarmowego - z uwzględnieniem produktów i przypraw wzmagających procesy spalania tkanki tłuszczowej.
schedulehealth
TABELE Z INFORMACJAMI ZDROWOTNYMI
Niezbędne rady i zbiór zasad żywieniowych, z pomocą których przyśpieszych proces odchudzania.
book
MATERIAŁY EDUKACYJNE
Objaśnienia dotyczące komponowania posiłków + ich przykładowe warianty.
mail
KONTAKT MAILOWY/FACEBOOK
W czasie terapii możesz się ze mną kontaktować za pomocą strony internetowej lub korespondencji mailowej. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości! :-).

TERAPIAZYWIENIOWAUkładane diety spełniają właściwe dla aktualnego stanu zdrowia ilości składników odżywczych:

• białek, tłuszczów, węglowodanów, witamin, minerałów, antyoksydantów lipofilnych i hydrofilnych, jak również związków aktywnych znajdujących się w pożywieniu i domowej roboty mieszankach odżywczych. 

Prawidłowe rozmieszczenie posiłków, przestrzeganie zasad dekalogu żywieniowego, jak również uwzględnienie produktów o najwyższej biodostępności, łatwych w przygotowaniu, odżywczych, lekkostrawnych i delikatnych dla żołądka  - pozwala osiągnąć bardzo zadowalające efekty w dchudzaniu j bez ryzyka działania na niekorzyść układu pokarmowego.

Dieta mojego autorstwa jest skuteczna, ponieważ uzupełnia indywidualne niedobory substancji odżywczych, jak również wspiera naturalne mechanizmy zachodzące w organizmie w zgodzie z biologicznym zegarem narządów.  W diecie stawiamy duży nacisk na produkty niezbędne dla wzmocnienia procesów odpowiedzialnych za spalanie tkanki tłuszczowej  - będą to przeciwzapalne kwasy tłuszczowe, polifenole, pełnowartościowe białko, bioaktywne tłuszcze, żywieniowe mikstury jako skoncentrowane źródło witamin i minerałów, jak również prebiotyki - leczniczy i wspomagający odchudzanie błonnik podchodzenia żywieniowego. 

TYLKO PIĘĆ KROKÓW DZIELI CIĘ OD ZMIAN

dietICON
1. WYPEŁNIASZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA
2. ZAMAWIASZ DIETĘ
3. UKŁADAM DLA CIEBIE JADŁOSPIS I ZALECENIA
4. CHUDNIESZ I CIESZYSZ SIĘ Z EFEKTÓW DIETY
Całkowity koszt diety odchudzającej wynosi jedynie 149 złotych. Po wypełnieniu formularza diety  w przeciągu 2-3 dni roboczych, od momentu zaksięgowania wpłaty, rozpiszę dla Ciebie jadłospis i niezbędne wytyczne - z pomocą których przeprowadzisz skuteczne odchudzanie.
 

WYPEŁNIJ FORMULARZ DIETY


medical form

 

Brak: osoba chora, leżąca w łóżku Niska: głównie siedzący tryb życia Umiarkowana: praca fizyczna + codzienny ruch Wyższa niż umiarkowana: ciężka praca fizyczna Wysoka: sport, codzienne treningi
Wzdęcia, uczucie przelewania w brzuchu po posiłku Chęć sięgania po słodkie Nieprzyjemny zapach z ust Wieczorny wilczy głód Dość częste biegunki lub zatwardzenie
3 4 5
Cena - 149.00 zł

Akceptuję REGULAMIN.

Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku zawarcia poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość umowy o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, skutkuje tym, że konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy.

Oświadczam, iż zostałem poinformowany o skutkach wyrażenia zgody na dostarczenie przedmiotu umowy przed upływem 14-dniowego terminu do odstąpienia umowy i jednocześnie wyrażam zgodę na dostarczenie zamówionej diety w formie elektronicznej przed upływem 14-dniowego terminu do odstąpienia umowy.

Rozumiem i akceptuję.

Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas: Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp, z siedzibą w Warszawie w celu uzyskania indywidualnej diety (realizacji usługi) Twoich danych osobowych, które przekazałaś nam w niniejszym formularzu, w tym danych o Twoim stanie zdrowia i chorobach w rodzinie?

Ponieważ dane szczególnych kategorii* w tym dotyczące zdrowia chronione są szczególnie, musimy prosić Cię o wyrażenie wyraźnej zgody na ich przetwarzanie. Informujemy, iż w każdym czasie możesz żądać wglądu w swoje dane osobowe, ich zmiany, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia danych. Jednocześnie informujemy, iż wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne i możesz cofnąć tę zgodę w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie ma wpływu na przetwarzanie danych dokonywanego przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać kierując żądanie na adres kontakt@zdrowopedia.com.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, w tym danych „szczególnych kategorii”.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym ZDROWOPEDIA może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.