MASZ PYTANIA?

ja kolo

Sebastian Podorski.

Dietetyk medycyny holistycznej.


Skontaktuj się ze mną, jeśli potrzebujesz pomocy w odnalezieniu przyczyn i rozwiązań dla swoich problemów zdrowotnych, bądź też po prostu chcesz skutecznie podejść do odchudzania.

Postaraj się opisać swój problem jak najdokładniej - pozwoli mi to jeszcze lepiej wczuć się i zrozumieć Twoją aktualną sytuację i potrzeby, jak również zaoferować najwłaściwsze rozwiązanie. 

Zaznacz, jeśli nie jesteś robotem :-)

Moja oferta dla Ciebie to jedyne w swoim rodzaju, unikatowe zestawienie wszystkiego, co najlepsze w Terapii Żywieniowej. Wykorzystuję uznane na całym świecie zdobycze medycyny naturalnej - indyjskiej ajurwedy, tradycyjnej medycyny chińskiej, słowiańskiej medycyny ludowej, jak również współczesne odkrycia nauki o żywieniu w zwalczaniu chorób.

Pasja i umiejętność łączenia wiedzy z różnych szkół zdrowotnych w kompletną i logiczną całość zapewnia mi wysoką efektywność w terapiach. 

Z zawodu jestem Terapeutą Żywieniowym. Na co dzień pomagam ludziom w zlokalizowaniu i zrozumieniu rzeczywistych przyczyn ich problemów zdrowotnych, biorąc pod uwagę stan ciała oraz indywidualną wrażliwość na stres. Takie podejście zapewnia maksymalne rezultaty terapii i pozwala na kompleksowe leczenie całego człowieka, a nie tylko zwalczanie konkretnych objawów chorobowych. 

W swojej pracy koncentruję się na eliminowaniu wszelkich dysharmonii powodujących różnorakie dolegliwości, mając przy tym na uwadze, iż jest wiele możliwych ścieżek osiągnięcia równowagi organizmu, dlatego też do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie - w trosce o to, by pomóc i nie zaszkodzić. 

  • BEZPŁATNY TEST DIAGNOSTYCZNY

    BEZPŁATNY TEST DIAGNOSTYCZNY

    Dowiedz się, które obszary Twojego organizmu nie funkcjonują poprawnie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym ZDROWOPEDIA może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.