• KONSULTACJE

  medical form

  Nieprawidłowa dieta, złe nawyki żywieniowe mogą prowadzić nie tylko do otyłości i nadwagi, ale również do chorób układu krążenia, pokarmowego, nowotworów, jak i do złego samopoczucia, braku energii, koncentracji oraz wielu innych problemów...

  Indywidualne konsultacje zdrowotne pomagają zrozumieć przyczynę problemu i wskazać odpowiednie zalecenia żywieniowe, jak również dobrać naturalnych suplementy diety, mieszanki odżywcze i zioła w celach profilaktycznych lub leczniczych (w indywidualnych jednostkach chorobowych).

  1) Pierwsza konsultacjato czas na przeanalizowanie stanu Twojego zdrowia, wskazanie dotychczasowych błędów żywieniowych, dotyczących nowego sposobu żywienia - aby móc jak najlepiej poznać Twój problem, poproszę Cię o wypełnienie wywiadu medyczno-żywieniowego.

  2) Konsultacja kontrolnasprawdzamy skuteczność stosowanej dietoterapii i podejmujemy decyzję co do wprowadzenia dalszych kroków. Przeprowadzamy również test diagnostyczny, który pozwoli nam określić zmiany zachodzące w poszczególnych elementach/układach Twojego organizmu - dzięki temu będziesz wiedzieć, na czym musisz skupić się w pierwszej kolejności.

  Całkowity koszt konsultacji wynosi 150 złotych.

  WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA

  down arrow yellow

  Jestem nowym klientem Wracam w celu oceny wyników
  Cena - 150.00 zł

  Akceptuję REGULAMIN.

  Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas: Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp, z siedzibą w Warszawie w celu uzyskania indywidualnej diety (realizacji usługi) Twoich danych osobowych, które przekazałaś nam w niniejszym formularzu, w tym danych o Twoim stanie zdrowia i chorobach w rodzinie?

  Ponieważ dane szczególnych kategorii* w tym dotyczące zdrowia chronione są szczególnie, musimy prosić Cię o wyrażenie wyraźnej zgody na ich przetwarzanie. Informujemy, iż w każdym czasie możesz żądać wglądu w swoje dane osobowe, ich zmiany, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia danych. Jednocześnie informujemy, iż wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne i możesz cofnąć tę zgodę w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie ma wpływu na przetwarzanie danych dokonywanego przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać kierując żądanie na adres kontakt@zdrowopedia.com.

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, w tym danych „szczególnych kategorii”.

  Po dokonaniu płatności jeszcze tego lub najpóźniej kolejnego dnia wyślę do Ciebie wiadomość mailową z przygotowanymi materiałami do wypełnienia.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym ZDROWOPEDIA może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.